mserdarkayar@gmail.com
porno seyret - cinsel sohbet hattı

WhatsApp Api’ye Elveda – Ders 3 – C#

WhatsApp Api’ye Elveda – Ders 3 – C#

Merhaba arkadaşlar,

Bu sefer sizlere WhatsApp Api hakkında daha kritik bir konuya değineceğim.

22 Ekim’de Sosyal Medya Hesabımda paylaşmış olduğum yazımda programın bitmek üzere olduğunu ve video ya da yazılı olarak sizlere anlatacağımdan bahsetmiştim. Fakat bu yazıdan sonra WhatsApp Api’nin kullanımı ve dağıtımının yasak olduğunu, bu konu hakkında WhatsApp tarafından davalar açıldığını öğrendim.

Daha sonra bir şey olmaz mantığı ile program üzerinde çalışmaya devam ettim. Halihazırda aslında programı tamamladım da..

Dersleri anlatmak için Yeni Proje oluşturup NuGet’ten dll’i indirdikten sonra anladım bir şeylerin ters gittiğini çünkü artık NuGet’teki dll çalışmıyordu. Bende dersi sonlandırmanın, riske girmemenin ( kendimizi zor geçindiriyoruz ne davası 🙂 ) daha iyi olacağını düşünerek derslere ve WhatsApp Api kullanımına son verdim. Bu konuda beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Yalnız derslerim tabi ki burada sonlanmadı, diğer Sosyal Medya ya da Mesajlaşma uygulamalarının API’lerini (yasal çerçeveler içerisinde) araştırmayı ve vakit buldukça yayınlamayı düşünüyorum.

WhatsApp Api derslerini yayınlamaya başladığım günden itibaren Sosyal Medya üzerinden gelen mesajlarda incelemem talep edilen (daha hiç bir araştırma yapmadım) Instagram, Twitter ve LinkedIn API’leri ile devam etmeyi düşünüyorum.

Bu makaleyi burada sonlandırıyorum, sabırla yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Burada bahsetmediğim ve sormak istediğiniz bir durum olursa “Yorum” bırakabilir, mserdarkayar@gmail.com mail adresine mail atabilir ya da facebook.com/mserdarkayar sosyal medya hesabımdan mesaj gönderebilirsiniz.

Hoşça ve sağlıkla kalın..

Etiketler: C# WhatsApp Api Davalık Olabilirsiniz, C# WhatsApp Api Uyarı, C# WhatsApp Api Yasak, C# WhatsApp Api'ye Elveda, WhatsApp Api Davalık Olabilirsiniz, WhatsApp Api Ders 3, WhatsApp Api Uyarı, WhatsApp Api Yasak, WhatsApp Api'ye Elveda

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Notice: Use of undefined constant makale - assumed 'makale' in /home/muratserdar.com/public_html/wp-content/themes/MuratSerdar/single.php on line 30