mserdarkayar@gmail.com
porno seyret - cinsel sohbet hattı

Hakkımda

Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

Ben Murat Serdar, 1993 Bolu doğumluyum. Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Araştırmayı seven ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye çabalayan birisiyim.

Yaklaşık olarak 10 yıldır Web Yazılım ile ilgileniyorum. Bu sürenin bir çoğunda boşa kürek çektiğimi daha 3 yıl önce anladım. Açıkça söylemek gerekirse eğer bende bir zamanlar Joomla & WordPress tema editleyerek çok büyük işler yaptığımı zannediyordum. Ta ki üniversiteye başlayıp yeni yeni şeyler öğrenmeye başlayana kadar.

Şu anda ne yapıyorum, aslında işsizim, WordPress tema yazarak freelance işler yapıyorum. Sosyal Medya’da yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara (öğrenci çoğunluklu) yardımcı olmak için çabalıyorum. Aynı zamanda sektörde kendisine ajans adını veren şirketlerden de az darbe yemedim.

Çok yakın zamanda bu yardım olayını bir blog’a dökerek daha fazla kişiye daha uzun süre zarflarında yararlı olabileceğimi düşündüm. Bunun için öncelikle tema tasarlamak gerekiyordu, kağıdı kalemi aldım, karaladım karaladım sildim tekrar karaladım, en sonunda bu karşınızdaki temayı ortaya çıkardım. Başladım kodlamaya ve bir süre sonra yayına girdim.

Yukarıda da söylediğim üzere bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm ve Kaliteli Bilgi Günlüğü sloganıyla yayın hayatıma devam ediyorum.

 

Yazılım ile ilgili soru göndermek ve benimle, blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için mserdarkayar@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve bol kodlamalar diliyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Notice: Use of undefined constant page - assumed 'page' in /home/muratserdar.com/public_html/wp-content/themes/MuratSerdar/page.php on line 17